Duruay: Gölbaşı'na hizmet etmek şereftir

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Şehir Parkı'nın açılışında yaptığı konuşmada "Gölbaşı'na hizmet etmek sadece bir görev değil şeref ve namustur." dedi.

Eymir, Seğmenler ve Şafak Mahallelerinin kesişim noktasında yer alan Gölbaşı Şehir Parkı açıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Şehir Parkı’nın tanıtım filmi yayınlandı. Açılışta konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ankaralıların ve Gölbaşılıların nefes alacağı bir park olduğunu belirterek şunları söyledi;

“Konum olarak çok güzel 117 bin metrekarelik bir yerde Gölbaşı’nda şimdiye kadar yapılmış en büyük park. Çocuklarımız için güzel oyun grupları parkımızda mevcut. Gölbaşı’na hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasına şöyle devam etti; “ 4 yıl önce göreve geldiğimizde Gölbaşı’nın birçok sıkıntısı vardı. Senelerdir çözülmeyi bekleyen Konya yolu yapımı, gölün temizlenmesi, köprülü kavşakların yapılması, mobese ve devlet hastanesinin yapılması gibi temel ihtiyaçlarımız vardı. Bu sene hepsi inşaat halinde yapılmaktadır. Gölbaşı’nın en büyük sıkıntısı olan Konya Yolu Alt Geçiti şuan devam etmektedir. Gölbaşı’nın iki yakası inşallah bir araya gelecek. Mogan gölü 30 senedir temizlenmeyi bekliyordu. Sene sonunda eski günlerine kavuşacak. 250 yataklı devlet hastanemizin yapımı devam ediyor. 2019 yılında hizmete açılacaktır. Gölbaşı’nda yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullanarak 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157