PARK VE BAHÇELERDE BAHAR BAKIMI

Gölbaşı Belediyesi ekipleri ilçenin çeşitli bölgelerinde yer alan park ve bahçelerde, temizlik, bakım, boyama ve ışıklandırma çalışması yaptı.

PARK VE BAHÇELERDE BAHAR BAKIMI

Gölbaşı Belediyesi, vatandaşların sosyalleştiği, çocukların doyasıya vakit geçirdiği park ve bahçelerin daha modern ve temiz hale gelmesi için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede yer alan parklarda temizlik ve bakım çalışması yaptı. Oyun grupları, yaya yolları, kamelyalar tazyikli su ile yıkanırken,  çimler biçildi, çöpler çalı süpürgeleri ve üfleme makineleriyle toplanarak araçlara dolduruldu. Park ve bahçelerdeki ışıklandırmalar da elden geçirildi. Bozuk olan aydınlatma lambalarının yerine yenileri takıldı. Yeşilin merkezi Gölbaşı’nın parklarında ağaçlar da budandı.

Park ve bahçelerin çevresindeki paslanmış ve yıpranmış demir teller ekipler tarafından boyanarak görüntü kirliliği ortan kaldırıldı.

“Tüm park ve bahçelerde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz”

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı “ Gölbaşı bizim evimiz. Ancak Gölbaşı parklarıyla bahçeleriyle doğasıyla sadece ilçe sakinlerini değil, tüm Ankara’yı ağırlıyor. Biz de belediye olarak ilçedeki tüm park ve bahçelerde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Parklarımızı pırıl pırıl yaparak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren başlattığımız temizlik çalışmalarını gece gündüz devam ediyor. Hemşehrilerimize sağlık ve temiz bir ortam, gelecek nesillere temiz bir Gölbaşı bırakmak için çalışıyoruz, çalışacağız.” diye konuştu.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER