GENÇLERDEN BAŞKAN ŞİMŞEK’E HARÇ DESTEĞİ TEŞEKKÜRÜ

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (TYT-AYT-YDT) girecek öğrenciler, sınav harçları konusunda kendilerine destek olan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

GENÇLERDEN BAŞKAN ŞİMŞEK’E HARÇ DESTEĞİ TEŞEKKÜRÜ

Gölbaşı Belediyesi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (TYT-AYT-YDT) girecek öğrencilerin başvuru ücretini karşılama kararı aldı. Sınav ücreti desteğinden yararlanmak isteyen öğrenciler sınav giriş belgesi, ödeme dekontu ve geçerli bir iban numarasıyla beraber Merkez Belediye Binası, Prof. Dr. Fuat Sezgin Aile Yaşam Merkezi ve İncek Ek Hizmet Binasına gelerek başvuru yaptı.

Merkezlerde yoğunluk oluşurken, kısa sürede yüzlerce öğrenci harç desteği için belgeleriyle merkezlere geldi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ve eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla başlatılan uygulamadan memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler Başkan Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

“Üniversite sınavına girmek ve hazırlanmak çok ciddi bir süreç”

Samimi düşüncelerini dile getiren öğrenciler şu ifadeleri kullandı:

-Ramazan Şimşek’e yanımızda olduğu için, sınava hazırlandığımız bu dönemde ücretlerimizi karşıladığı için teşekkür ediyorum

-Üniversite sınavına girmek ve hazırlanmak çok ciddi bir süreç. Ramazan Şimşek bu süreçte bize yardımcı olarak, sınav ücretlerimizi ödüyor. Çok teşekkür ederim.

-Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e çok teşekkür ederim, sınav ücretlerimizi ödediği için.

-Öğrencinin her zaman yanında ve destek olduğu için teşekkür ediyoruz.

-Ramazan Şimşek başkanımıza sınav harçlarımızı ödediği ve destek olduğu için teşekkür ediyorum. Desteklerinin devamını bekliyorum.

Başvurular 28 Şubat’a kadar haftanın her günü belirlenen merkezlerde 08.00-17.00 saatleri arasında alınmaya devam ediyor.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER