GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA BERAT KANDİLİ İKRAMLARI

Gölbaşı Belediyesi, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili dolayısıyla vatandaşa kandil simidi, çorba, çay, kandil şekeri ve lokma ikramında bulundu.

GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA BERAT KANDİLİ İKRAMLARI

Gölbaşılıların yüzünü güldüren ikramlar ile vatandaşın içi ısındı. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı ve Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Özer Polat ile birlikte Merkez Meydan’da vatandaşlara kandil simidi ve çorba ikram ederek vatandaşların kandillerini kutladı.

“Rabbim'den bu mübarek günün tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim”

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek; tüm İslam âleminin Berat Kandili’ni kutlayarak bu mübarek günün Türk İslam âlemine hayır getirmesini dilediğini söyledi. Gölbaşılılar için yaptığı çalışmalar ve vatandaşa destek için hayata geçirdiği projelerle her daim halkla iç içe olan Başkan Şimşek, ”Rahmet, bereket ve mağfiret içerisinde geçirmeyi dilediğimiz, yaklaşan mübarek Ramazan ayımızın bütün insanlığa ve İslam âlemine hayırlar getirmesini dilerim. Bugün Berat Kandili vesilesiyle vatandaşlarımıza kandil simidimizi, lokmamızı ve çorbamızı ikram ettik. Böylesine manevi yönü kuvvetli bir günde, Gölbaşılı hemşehrilerimize birlikte olmak bizi mutlu ediyor.“ dedi.

Vatandaşa hizmet için durmadan çalıştıklarını belirten Başkan Ramazan Şimşek ”Milli ve dini bayramlarımızda, özel günlerimizde her daim vatandaşlarımızı düşünerek; onlara hizmet etmek ve gönüllerini hoş tutmak için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER