CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nazım Sağlam, Yakup Odabaşı'na Tam Destek Verdi

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nazım Sağlam, Belediye Başkanı Adayı Yakup Odabaşı'na Tam Destek Verdi

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nazım Sağlam, Yakup Odabaşı'na Tam Destek Verdi

31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için hazırlıklarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölbaşı İlçe Örgütü, birlik ve uyum içinde çalışmalarını sürdürüyor. İlçe örgütü, Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları görevde olan Meclis Üyeleri ile birlikte, Belediye Başkanı Adayları Yakup Odabaşı'nın liderliğinde tam bir uyum içinde çalışıyor.

Gölbaşı İlçe Örgütü, 2023 yılında 26515 oy alarak onurlandırılan ve desteğini esirgemeyen seçmenlerine bir teşekkür mesajı iletti. Bin sekiz yüz üyesiyle güçlü bir tabana sahip olan CHP Gölbaşı, seçmenlerinin güvenini boşa çıkarmamak için var gücüyle çalışıyor.

Bu önemli süreçte Genel Başkanları Sayın Özgür Özel, Genel Merkez Yöneticileri, Ankara İl Başkanlığı ve Türkiye'ye şeffaf ve adil yönetimi tanıtan Büyükşehir Belediye Başkanları Sayın Mansur Yavaş'ın desteğini arkasına alan CHP Gölbaşı, en yüksek oyu alarak şeffaf, adil ve halkçı bir belediyecilik anlayışıyla Gölbaşı Belediyesi'ni yönetmeyi amaçlıyor.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nazım Sağlam, "Gölbaşımızın tüm sorunlarını biliyoruz ve çözüm odaklı projelerimizle bu sorunları çözmek için hazırız. CHP çatısı altında tüm kadrolarımızla birlikte, Gölbaşı'na şeffaf, adil ve halkçı bir belediyecilik anlayışı getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

1 Nisan sabahı yeni bir güne uyanacaklarını belirten Sağlam, "Yeni bir yönetim anlayışıyla Gölbaşı'nda şeffaf, adil ve halkçı bir belediyeciliğe merhaba diyeceğiz. Az laf, çok iş ilkesiyle Ankara işimiz, Gölbaşı işimiz, gücümüz Gölbaşı" ifadelerini kullandı.

Can Deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER