KAYMAKAM VE BAŞSAVCIDAN BAŞKAN ODABAŞI’NA ZİYARET

Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu ve Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Çetin Güzel, Gölbaşı Belediye Başkanı seçilen Yakup Odabaşı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAM VE BAŞSAVCIDAN BAŞKAN ODABAŞI’NA ZİYARET

31 Mart Mahalli İdare Seçimi’nde Gölbaşı Belediye Başkanı seçilen Yakup Odabaşı’nı makamında Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu ve Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Çetin Güzel ziyaret etti. Rüstemoğlu ve Güzel, Odabaşı’nı seçimde kazandığı başarıdan dolayı tebrik ederken, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Odabaşı da Kaymakam Rüstemoğlu ve Başsavcı Güzel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Makam odasında gerçekleşen görüşmenin ardından Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Çetin Güzel ve Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı günün anısına fotoğraf çekildi.

 “Birlikte Gölbaşımız için önemli işlere imza atacağız”

Gölbaşı için herkesle çalışmaya hazır olduklarını belirten Başkan Yakup Odabaşı “Gölbaşı hepimizin evi ve yuvası. Burada yapacağımız çalışmalarda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Sayın Kaymakamımız Erol Rüstemoğlu ve Başsavcımız Çetin Güzel bizleri ziyaret ederek önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmalarla ilgili başarı dilediler. Her zaman destekçimiz olduklarını ilettiler. İnşallah birlikte Gölbaşımız için önemli işlere imza atacağız. Tekrardan ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER