Hacı Karagöz İYİ PARTİ'ye resmen katıldı

AK Parti meclis üyesi H.Mehmet Karagöz istifa ederek İYİ Parti meclis üyesi adayı oldu. İYİ Parti’ye geniş katılımla katılan Karagöz’e burada İlçe Başkanı Mehmet Öztürk tarafından rozet takıldı.

 AK Parti meclis üyesi H.Mehmet Karagöz istifa ederek İYİ Parti meclis üyesi adayı oldu. İYİ Parti’ye geniş katılımla katılan Karagöz’e burada İlçe Başkanı Mehmet Öztürk tarafından rozet takıldı.

İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, H. Mehmet Karagöz’ün partiye katılımdan duyduğu memnuniyeti belirterek şunları söyledi;

“Hacı Mehmet Karagöz’ün ve İbrahim Gülhan’ın yanımıza gelmesi ile birlikte Gölbaşı’nda Gölbaşı ittifakını oluşturmuş bulunarak kendilerine hoş geldiniz diyorum. Çıktığımız bu yolda iki arkadaşımızla birlikte büyük bir güç kazandık. Omuz omuza inşallah İYİ’lerin Gölbaşı’nda iktidarına şahit olacağız. Büyük destekleri ile yanımıza gelen H.Mehmet Karagöz ile birlikte Gölbaşı Belediyesi’ni yöneteceğiz. Ben şunun sözünü veriyorum, sizlerle birlikte Gölbaşı’nı hak ettiği yere götüreceğiz. Mehmet kardeşimizin dürüstlüğünden, temizliğinden, Gölbaşı sevdasından ve İbrahim kardeşimin de aynı duygularla hareket ettiğini biliyorum ve inanıyorum” diyerek uzun yıllar birlikte siyaset yapmanın onurunu yaşayacağını belirtti.

BENİ ONURLANDIRDINIZ

H.Mehmet Karagöz “Beni onurlandırdınız, yükümü aldınız” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti;

“Hep birlikte dosyamızı verdik. Herkese bu yüzden teşekkür ederim. Biz inşallah Mahmut Başkan ile beraber Gölbaşı’nı sizlerin oyları ile alacağız buna inanıyoruz. Büyükşehirde de Mansur Başkanla alacağız. Gölbaşı için elimizden geleni yapacağız. Bir takım eksikliklerden dolayı istifa ettim. Mahmut Başkan ile belediyeyi aldığımızda en iyi şekilde yöneteceğimize inanıyorum” dedi.

H.Mehmet Karagöz İYİ Parti 3. Sıradan meclis üyesi adayı oldu.

Açıklamaların ardından hep birlikte toplu fotoğraf çekildi.  

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157