CHP'den birlik beraberlik pikniği

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı, Birlik Mesajı Verdi: Renkli Piknikte Yüzlerce Partili Buluştu

CHP'den birlik beraberlik pikniği

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı, coşkulu bir piknik etkinliği düzenleyerek yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik mesajı verdi. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait BAKAP mesire alanında gerçekleştirilen etkinliğe, CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, CHP İlçe Başkanı Nazım Sağlam, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile yüzlerce partili katıldı.

Etkinlikte her ayrıntının düşünüldüğü gözlerden kaçmadı. CHP İlçe Başkanı Nazım Sağlam, konukları tek tek karşılayarak masaları dolaştı. Ardından ocak başına geçerek lezzetli köfteler pişirip vatandaşlara ikramda bulundu. Menü, köfteden ayranına, simitten çayına ve lokmaya kadar geniş bir yelpazeye yayılarak her zevke hitap etti.

Yaklaşık altı saat süren etkinlik boyunca, müziğin ritmi hiç eksik olmadı. Piknik alanı çay, ayran, meyve suyu, köfte, sucuk gibi lezzetli ikramlarla donatılırken, partililer bir araya gelerek oyun havaları eşliğinde eğlenceli anlar yaşadılar. Ayrıca çeşitli yarışmaların düzenlendiği etkinlik, renkli ve eğlenceli anlarla sona erdi.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği bu coşkulu piknik etkinliği, birlik ve dayanışma mesajıyla, yerel seçimler öncesinde partilileri bir araya getirdi. Katılımcılar, renkli atmosferde geçen etkinliği uzun süre unutmayacak gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2023, 12:38

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER