Gölbaşı Belediyespor Tesislerinde Yeni Sezon Heyecanı!

Gölbaşı Belediyespor, tesislerindeki bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Gölbaşı Belediyespor Tesislerinde Yeni Sezon Heyecanı!

Kulüp Başkanı İbrahim Karagöz, yapılan yenilikleri ve sezon öncesindeki hazırlıkları değerlendirdi.

Gölbaşı Belediyespor, yeni sezona iddialı bir giriş yapabilmek adına tesislerinde hummalı bir çalışma yürütüyor. Kulüp Başkanı İbrahim Karagöz, yapılan bu çalışmaları değerlendirerek taraftarlara müjdeledi.

ÇALIŞMALAR SON HIZ

"Tesislerimizdeki bakım ve yenileme çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Kendi taraftar tribünümüz özel bir ilgiyle ele alındı. deplasman takımın taraftar bölümü de ayrıldı. Yeni düzenlemelerle birlikte tribünümüz, taraftarlarımızın takımımıza olan desteğini en etkin şekilde sunacak." diyen Karagöz, taraftarların heyecanını paylaştı.

Yenilikler arasında, kale direklerinin tamamının yenilenmesi, filelerin değiştirilmesi ve köşe direklerinin modernize edilmesi de bulunuyor. Bu sayede, sahamız uluslararası standartlara uygun hale getiriliyor.

OYUNCULARIN MOTİVASYONLARI ÖNEMLİ

Soyunma odaları da unutulmadı. Karagöz, "Oyuncularımızın maç öncesi hazırlıklarını en iyi şekilde yapabilmeleri için soyunma odalarını boyadık. Bu alanlarda rahatlık ve motivasyonun yüksek olması bizim için önemli" dedi.

ÖRNEK OLMAYI HEDEFLİYORUZ

Yapılan bu çalışmaların, yeni sezonun başlamasıyla taraftarların ve futbolcuların beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçladığını belirten Karagöz, "Gölbaşı Belediyespor olarak, tesislerimizle sadece kendi taraftarlarımıza değil, tüm futbol camiasına örnek olmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Can Deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER