RAMAZAN ŞİMŞEK "BİRLİKTE BAŞARDIK"

Belediye çalışanlarından ‘ailem’ diye bahseden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, belediye personeliyle piknikte buluştu.

RAMAZAN ŞİMŞEK "BİRLİKTE BAŞARDIK"

Göreve geldiği ilk günden bu yana personelini ön planda tutan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek doğa içinde düzenlenen ‘Gölbaşı ailem’ piknik etkinliğinde belediye personeliyle bir araya geldi.

Müzisyenlerin sahne aldığı açık hava piknik organizasyonuna katılan personel keyifli anlar geçirirken, çocuklar alanda doyasıya eğlendi. Piknik etkinliğine katılan çocuklara ayrıca pamuk şeker ve top dağıtıldı.

Başkan Şimşek, pikniğe katılan çalışma arkadaşlarıyla tek tek selamlaştı. Başkan Şimşek, daha sonra belediye personeliyle halay çekip, oyun havalarına eşlik etti.
 

“Birlikte başardık”
 

Başkan Şimşek konuşmasında ekip arkadaşlarına teşekkür ederken “Değerli çalışma arkadaşlarım kıymetli ailem sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum.” diye konuştu.

2019 seçimlerinde hazırladıkları beyannamede Gölbaşı halkına söz verdikleri vaatlerin yüzde 98’ini gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Ramazan Şimşek, “Sizlerin sayesinde bunları tamamladık.  Hepinizin emeğine, yüreğine sağlık. Seçim beyannamemizde olmayan Tulumtaş, Nostaljik Tramvay, Uluslararası Bilardo Kompleksi, Buz Pateni ve Tırmanma Salonu’muzu Gölbaşı’na kazandırdık.  Bunları tek başımıza yapmadık,  birlikte başardık.” şeklinde konuştu.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER