BAŞKAN ŞİMŞEK TAKSİ DURAĞI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Burhan Karagöz ve Gölbaşı’ndaki taksi durağı esnaflarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

BAŞKAN ŞİMŞEK TAKSİ DURAĞI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Aile ortamı samimiyetinde gerçekleşen kahvaltı programında Başkan Şimşek, “Geçtiğimiz günlerde Gölbaşı’nda emek gösteren şoför esnafımızın yaşadığı sorunlarda kullanması amacıyla, sisteminin de Gölbaşı’mızda üretildiği çekicimizi, oda başkanımız Burhan Bey’e teslim etmiştik. Gölbaşı Belediyesi olarak tüm imkânlarımızla yerel esnafımızın her zaman destekçisiyiz. Gölbaşı’mızı çalışkan esnaflarımızla birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Şimşek, “Düzenlediğimiz etkinliklerle Gölbaşı’nı ziyaret eden insan sayısı her geçen gün artıyor, bu durum da esnafımıza olumlu olarak yansıyor, işleri artıyor.” şeklinde konuştu.

“Koltuktan Güç Alan Değil, Koltuğa Güç Veren Olacağız”

Başkan Şimşek, vatandaşlara hizmet etmek için çalıştıklarını vurgulayarak, “Biz Gölbaşı’nın hizmetkârıyız, makamlar geçici, biz koltuktan güç almıyoruz, vatandaşlarımızın desteğiyle güç veriyoruz, onlar için çalışıyoruz. Kısa zamanda büyük işler başardık. Hizmet dönemimizde pandemi, doğal afetler gibi ülkece birçok büyük olay yaşamamıza rağmen hiçbir bahane üretmeden gece gündüz durmaksızın aşkla çalışıp ilçemize önemli kazanımlar sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Ben de Gölbaşı ailemizde sizin bir kardeşinizim.” dedi. 

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER