Lise öğrencilerine sinema ödülü

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesi işbirliğiyle Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı boyunca başarılı olan öğrenciler sinema keyfiyle ödüllendirildi

Lise öğrencilerine sinema ödülü

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesi işbirliğiyle Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı boyunca düzenlediği sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde başarılı olan ve sınıflar arası Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrencileri sinema etkinliğiyle ödüllendirildi. Hızlı ve Öfkeli 10 filmini beraberce izleyen öğrenciler, bu etkinlik için teşekkür ederek devamını istediklerini belirtti. 

Başkan Şimşek, “Mutlu çocuklar ve gençler, mutlu yarınlar demektir. Gölbaşı’nda gençlerimizi, çocuklarımızı mutlu etmek için onlara yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğrencilerimizi bütün yıl gösterdikleri gayret ve çaba için tebrik ediyorum. Eğitim hayatını başarıyla sürdüren, kıymetli Gölbaşılı evlatlarımızın her zaman yanındayız.” diyerek çocuklar ve gençler için düzenleyecekleri etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Yakup Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER