Gölbaşı'nda konserli 30 Ağustos coşkusu

Gölbaşı Belediyesi, Cumhuriyetin 100. Yılı vesilesiyle Türkiye Yüzyılı konserleri kapsamında Atatürk Sahil Parkı’nda 27 Ağustos’ta SEFO’yu, 28 Ağustos’ta Resul Dindar’ı, 29 Ağustos’ta Özgür Can Çoban’ı vatandaşlarla buluşturduktan sonra 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı ZARA konseri ile Başkentlilerle beraber kutladı.

Gölbaşı'nda konserli 30 Ağustos coşkusu

Oldukça kalabalık ve coşkulu geçen konsere Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,  MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin, BBP Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Lale, İlçe Jandarma Komutanı Mikail Arıkan, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Sahil Parkı’nda Gölbaşı Belediyesi Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi öğrencilerinin halk oyunları ve seğmen ekibinin gösterilerinin ardından ZARA, vatandaşlarla buluştu. Başkentliler ZARA’nın duygu dolu sesiyle coşkulu bir akşam geçirdi.  

 ZARA konseri öncesinde konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,  Kutlu Zaferin 101. Yılında alanı dolduran Başkentlilerle olmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade ederek “Konuşmam vardı ama konuşma yapmayacağım. Sizden sadece bir şey talep ediyorum. Telefonlarınızın ışıklarınızı açar mısınız?” dedi. Telefon ışıklarının açılmasıyla, Başkan Şimşek ve alandaki vatandaşlar saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okudu.

Başkan Şimşek, konuşmasını “Tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İyi ki bizimlesiniz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene!” şeklinde noktaladı.    

Konser sahnesinde Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek sevilen sanatçı ZARA’ya çiçek takdim etti. Kutlu Zaferin 101. yılını son derece coşkulu şekilde kutlayan vatandaşlar, hem yaptığı hizmetler hem de Zafer Bayramı’nı ZARA ile kutladıkları için Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Can Deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER