Gölbaşı Belediyesi'nden çocuklara yaz tatili hediyesi

Gölbaşı’nda yaz tatili arasında olan 7-14 yaş arası çocuklar, Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle Aqua Vega Akvaryum’u gezdi.

Gölbaşı Belediyesi'nden çocuklara yaz tatili hediyesi

Gölbaşı’nda yaz tatili arasında olan 7-14 yaş arası çocuklar, Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle Aqua Vega Akvaryum’u gezdi. Akvaryum gezisinde oldukça keyifli anlar geçiren minikler, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e ve belediye çalışanlarına gezi etkinliği için teşekkür etti. 

Başkan Şimşek, “Gölbaşı Belediyesi olarak yaz tatili arasında öğrencilerimize, kıymetli evlatlarımıza bir gezi düzenledik. Akvaryum gezisiyle çocuklarımızı su altının güzellikleriyle buluşturarak onların merak duygularını beslemek istedik. Minik yavrularımız, deniz canlılarını yakından gözlemlemiş oldu. Onların gözlerindeki mutluluğu görmek yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda bizlere de enerji depoluyor. Mutlu çocuklar ve gençler, mutlu yarınlar demektir. Gölbaşı’nda gençlerimizin, çocuklarımızın yüzlerini güldürmeye devam etmek için onlara yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz. Onların her zaman destekçisi olacağız.” şeklinde konuştu.

Yakup Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER