ABB’DEN İSTİHDAM GARANTİLİ EĞİTİM

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Eczacılar Odası iş birliğiyle düzenlenen “Eczane Destek Personeli Eğitimi” tamamlandı. Başkent Genç Akademi’de düzenlenen 8 haftalık eğitimleri başarıyla tamamlayan Başkentliler, eczanelerde istihdam edilecek.

ABB’DEN İSTİHDAM GARANTİLİ EĞİTİM

Başkentte istihdama katkı sağlayan projeleri bir bir hayata geçiren Ankara Büyükşehir Belediyesinin, Ankara Eczacılar Odası ile yaptığı iş birliğiyle düzenlenen Eczane Destek Personeli Eğitimi tamamlandı.

Başkent Genç Akademi’de düzenlenen ve 8 hafta süren eğitimleri tamamlayarak yeterlilik sınavında başarılı olan kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi.

BAŞKAN YAVAŞ YALNIZ BIRAKMADI

Ankara Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törende eğitimi tamamlayan 68 kursiyere sertifikalarını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Ankara Eczacılar Odası Başkanı Taner Ercanlı verdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi koordinasyonunda düzenlenen Eczane Destek Personeli Eğitimi’ni başarıyla tamamlayan kursiyerler Başkentte faaliyet gösteren eczanelerde istihdam edilecek.

Yakup Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER