MAMAK TIP FAKÜLTESİ CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mamak ilçesi sınırlarında bulunan Tıp Fakültesi Caddesi’nde kazı ve asfaltlama çalışmalarına başlıyor. Caddenin gidiş ve geliş yönünde 25 Ağustos Cuma günü saat 22.00 itibarıyla başlayacak çalışmaların bir haftada tamamlanması hedefleniyor.

MAMAK TIP FAKÜLTESİ CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Başkentin dört bir yanında asfalt serim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bölge sakinlerinden gelen yoğun talepler üzerine harekete geçen Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Mamak ilçesi sınırlarında bulunan Tıp Fakültesi Caddesi’nde kazı ve asfalt çalışmalarına başlayacak. 3 bin 700 metre uzunluğundaki caddenin gidiş ve geliş yönlerinde yapılacak çalışmalar, 25 Ağustos Cuma günü saat 22.00 itibarıyla başlayacak.

Tıp Fakültesi Caddesi’nin gidiş ve geliş yönünde; zamanla meydana gelen bozulmaların düzeltilmesi ve ulaşım konforunun sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek olan kazı ve asfaltlama çalışmasının yaklaşık bir haftada tamamlanması hedefleniyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların ulaşımlarında herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için alternatif güzergâhları tercih etmeleri gerektiğini belirtti.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER