Büyükşehir'den yeni yılda online drama dersi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde de sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Büyükşehir'den yeni yılda online drama dersi

Sanata ve sanatçıya desteğini bu süreçte de sürdüren Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları yeni yılda yeni bir projeyle sanatseverlerin karşısına çıkıyor. 8 Ocak 2021 tarihinden itibaren Başkent Tiyatroları zoom üzerinden drama eğitimlerine başlıyor.

 

7’DEN 70’E HER YAŞ GRUBUNA DRAMA DERSİ

    Online drama dersleri ile hem boş vakitlerini değerlendirmek isteyen hem de oyunculuk konusunda kendini geliştirerek meslek sahibi olmak isteyen 7’den 70’e Başkentliler bu eğitimlere katılabilecek.

    Başkent Tiyatroları Drama Eğitmeni Yıldız Gülmez tarafından zoom üzerinden yapılacak derslerde oyundan ritime, canlandırmadan yaratıcı düşünme ve yazmaya kadar birçok dalda ücretsiz eğitim verilecek. 10 hafta süreyle online ortamda devam edecek drama eğitimleri;

-9-10 Yaş Grubu” için Cumartesi günleri 12.00-13.00 saatleri arasında,

-“11-12 Yaş Grubu” için Cumartesi günleri 13.30-14.30 saatleri arasında,

-“17 yaş ve üzeri Yetişkin Grubu” için de Cuma günleri 19.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

KAYIT BAŞVURULARI BAŞLADI

   Sınırlı kontenjanlı gruplar halinde verilecek drama eğitimine katılmak isteyenler başvurularını, 30 Aralık 2020 tarihine kadar [email protected] internet adresi üzerinden yapabilecek.

   Her hafta gerçekleştirilecek drama eğitimlerine katılmak isteyenlerden çocuk grubunda olanlar ebeveyn izni ile birlikte kimlik ve iletişim bilgilerini, yetişkin sınıfına girenler ise öz geçmişlerini internet adresine göndererek kayıt başvurusunda bulunabilecek.

MURAT SALTAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157