BAŞKENTTE MUSA EROĞLU VE VELİ ERDEM KARAKÜLAH RÜZGÂRI ESTİ

Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Yaz Konserleri’ devam ediyor. Mogan Parkı’nda Musa Eroğlu ve Ayaş Cumhuriyet Meydanı’nda Veli Erdem Karakülah’ın verdiği konserlere 7’den 70’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

BAŞKENTTE MUSA EROĞLU VE VELİ ERDEM KARAKÜLAH RÜZGÂRI ESTİ

Ankara’yı kültür ve sanatın da başkenti yapma yolunda çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Yaz Konserleri’ ile Başkentlilerin hafta sonlarını renklendirmeye devam ediyor.

Etkinliklerinde her hafta ünlü sanatçıları ağırlayan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, 19-20-21 Ağustos tarihlerinde düzenlenen konserlerle vatandaşlara müzik ziyafeti sundu.

 

BAŞKENTTE MÜZİK DOLU AKŞAM

Etkinlikler kapsamında, Gölbaşı Mogan Parkı’nda Musa Eroğlu hayranlarına türkülerle dolu bir akşam yaşatırken, Ayaş Cumhuriyet Meydanı’nda ise kurulan panayır alanı ve Kent Orkestrası konserinin yanı sıra Veli Erdem Karakülah sevenleriyle buluştu.

Ankara’da sahne almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçılarından Musa Eroğlu “Biz sanatçılar olarak halkla bir araya gelince çok mutlu oluyoruz konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” derken, Ayaş Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde sahne alan Veli Erdem Karakülah ise, “Ayaş’ta bugün sahneye çıkıyorum bizleri halkımızla buluşturan kıymetli Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

KONSERLERE YOĞUN İLGİ

Açık hava konserlerini 7’den 70’e aileleriyle birlikte izlemeye gelen ve coşku dolu anlar yaşayan Başkentliler memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdi:

-Aykut Baykal: “Panayıra ailemle birlikte geldim. Çok güzel vakit geçiriyoruz. Mansur Başkan’dan Allah razı olsun, herkesi düşünüyor.”

-Ayla Öykü: “İlçelerde panayırın düzenlenmesi çok güzel, çocuklarımız çok eğleniyor. Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum.”

-Mustafa Karaçam: “Çocuklarımız panayırda çok eğleniyor. Pamuk şeker, patlamış mısır da yediler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

-Yeşim Türköz: “Türkülerin efendisi Musa Eroğlu’nu dinlemeye eşimle birlikte geldim. Çok güzel vakit geçiriyoruz. Bizi Musa Eroğlu’yla buluşturduğu için Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum.”

-Alper Arslan: “Musa Eroğlu’nu ve türkülerini çok seviyorum. Bugün de onu dinlemeye geldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

-Süleyman Sahip: “Musa Eroğlu konseri çok güzel gidiyor. Mansur Başkan sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin başkanı… Kendisinden Allah razı olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157