Well Kozmetik açıldı

Gölbaşı'nın tanınan iş adamlarından Ercan Bilgin Gölbaşı'na marka olan kozmetik firmasına ait olan iş yerini açtı. Gölbaşı'nın tanınan isimlerinden Ercan Bilgin işletmeciliğini kendisinin yaptığı Well kozmetik mağazasının açılışı gerçekleşti.

Well Kozmetik açıldı
banner181
 Gölbaşı'nın tanınan iş adamlarından Ercan Bilgin Gölbaşı'na marka olan kozmetik firmasına ait olan iş yerini açtı. Gölbaşı'nın tanınan isimlerinden Ercan Bilgin işletmeciliğini kendisinin yaptığı Well kozmetik mağazasının açılışı gerçekleşti. 

Açılışa Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Adayı Mahmut Aksoy, Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektör Danışmanı Dr.Oğuzhan Aydın, meclis üyeleri, STK temsilcileri ve davetliler katıldı. 

Kuran Tilaveti ve duaların okunmasının ardından açılışı gerçekleşen kozmetik mağazasının ilk müşterisi ise Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek oldu. Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ercan Bilgin'e hayırlı olsun dileklerini iletti. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunarak, bol kazançlar diledi. Açılıştan sonra davetliler mağazayı gezdi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157