RAMAZAN ŞİMŞEK’TEN YENİ YIL ÖNCESİ PERSONELE İKRAMİYE MÜJDESİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, belediye çalışanlarına yılbaşı öncesi 1000’er lira ikramiye yatırılacağını açıkladı.

RAMAZAN ŞİMŞEK’TEN YENİ YIL ÖNCESİ PERSONELE İKRAMİYE MÜJDESİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, günün ilk ışıklarında Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Şimşek “Sizlerin sayesinde Gölbaşı tertemiz. Gölbaşı’nda yaşayan insanlar mutlu. Niye Ankara’nın en temiz ilçesi seçildi Gölbaşı. Bu da sizlerin sayesinde oldu. Emeklerinize yüreklerinize sağlık. Bunu bir belediye başkanı aynı zamanda Gölbaşı’nda yaşayan bir vatandaş olarak söylüyorum. Siz sabah karanlıkta çıkıyorsunuz, Gölbaşı’ndaki vatandaşlarımızın daha rahat yaşaması için çalışıyorsunuz. Hepinizden Allah razı olsun. Gayret edeceğiz, çalışacağız aldığımız parayı da hakkıyla çocuklarımıza, ailemize yedireceğiz” dedi.

Başkan Ramazan Şimşek, her zaman personelinin yanında olduğunu belirterek bir şikâyetleri olduğunda kendisine ulaşabileceklerini söyledi.

“Görev süremizde kimseyi mağdur etmedik”

Göreve geldiği ilk günden itibaren personelinin yanında yer aldığını ve kazanılmış haklarını sonuna kadar verdiklerinin altını çizen Başkan Şimşek “Biz kimseyi mağdur etmedik. Bizim belediye başkanlığımız döneminde her kuruşuna kadar paralarınızı aldınız. Maaşlarınızı, promosyonlarınızı alıyorsunuz. “ ifadelerini kullandı.

İkramiye müjdesi

Ziyaret sırasında Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına müjdeli bir haber veren Ramazan Şimşek “Bugün sabah namazından sonra şu kararı aldım. Yeni yıl yaklaşıyor. Yeni yıla girerken belediye personelinin tamamına 1000’er lira net ikramiye vereceğim. Annenizin ak sütü gibi sizlere helal olsun. Belediye başkanı olarak, Ramazan ağabeyiniz olarak yanınızdayım. “ şeklinde konuştu.

“Biz kocaman bir aileyiz” diyen Başkan Şimşek “Biz yeni yılda da hep birlikte yol yürüyeceğiz inşallah” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER