RAMAZAN ŞİMŞEK'TEN BİLGE LİDERE MANEVİYATI YÜKSEK SERTİFİKA TAKDİMİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, "Ömürlük Yaşayan Çınarlar Hatıra Ormanı"na MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin babası Salih Bahçeli adına dikilen fidanın sertifikasını Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin makamında kendisine takdim etti.

RAMAZAN ŞİMŞEK'TEN BİLGE LİDERE MANEVİYATI YÜKSEK SERTİFİKA TAKDİMİ

Aldığı hediyenin ardından duygusal anlar yaşayan Devlet Bahçeli, anlamlı bu sertifikanın kendisi için çok kıymetli olduğunu belirterek Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'e teşekkür etti.

Gölbaşı Belediye  Başkanı Ramazan Şimşek yaptığı açıklamada, "Yeşil bir Gölbaşı bilinciyle sürdürdüğümüz faaliyetler kapsamında ömürlük çınarlar olarak başlattığımız babalar günü projesinde ahirete intikal etmiş babalarımızın ismini çınarlarla yaşatmak istedik. Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin kıymetli babası Merhum Salih Bahçeli adına da çınar ağacımızı dikerek ismini yaşatmayı amaçladık. Bu vesileyle Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin çok kıymetli babası Salih Bahçeli adına hazırladığımız sertifikayı Genel Başkanımıza takdim ettik. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin yaşadığı duygusallığa ortak olduk. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Genel Başkanlıktaki 25. yılını ve Kurban Bayramı’nı da ayrıca tebrik ediyorum. Bundan sonrasında da Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin bize vermiş olduğu görevi ve sorumluluğu gece gündüz demeden yerine getireceğiz. Onun talimatları doğrultusunda halkımıza, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın Genel Başkanımıza bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum." şeklinde konuştu. 

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde Babalar Günü dolayısıyla "Ömürlük Yaşayan Çınarlar Hatıra Ormanı" oluşturulmuştu. Ahirete göç eden babaların anısına çınarların dikildiği etkinlikte  duygusal anlar yaşanmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın babası Ahmet Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin babası Salih Bahçeli adına da fidan dikilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER