MHP'den 29 Ekim konseri

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde Türkü-Der Yurttan Türküler Korosu, sahne alıp çeşitli türküleri seslendirdi.

MHP'den 29 Ekim konseri
banner181
 Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde Türkü-Der Yurttan Türküler Korosu, sahne alıp çeşitli türküleri seslendirdi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, yaptığı konuşmada şunları kaydetti; "Cumhuriyet'in 95. yılını kutladığımız müstesna zaman diliminde bize Cumhuriyet'i armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu vatan uğruna şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum. Aradan geçen 95 yıl göstermiştir ki Atamızın bize en kıymetli armağanı yurdumuzun bağımsızlığı ve hür irademizin teminatı olan cumhuriyettir. Bizim en önemli kırmızı çizgilerimizden bir tanesi cumhuriyettir. Onu yaşatmanın yegane koşuluda bu salonda olduğu gibi birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmektir. Ben inanıyorum ki birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece hem Gölbaşı'nda hemde genelde tekrardan iktidar olacağız." şeklinde konuştu.

Konserin sonunda MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, koroya çiçek takdim etti.

Etkinliğe; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın yanı sıra seçimlerde MHP'den aday olmak isteyen siyasetçilerin katıldığı Cumhuriyet Bayramı türkü konserinde Yakup Odabaşı, Serdar Tekin, Yüksel Güler, Ramazan Şimşek, eski ilçe başkanları İbrahim Ateş, Kadir Yanık, Selçuk Dağdelener, Ziraat Bankası emekli müdürlerinden Naci Aslan, MHP Gölbaşı Belediye meclis üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat ve yönetimi, muhtarlar, STK temsilcileri göze çarpan isimlerdendi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157