Gölbaşı’nın tanınan ismi iş insanı Lütfü Yılmaz İYİ Parti’ye katıldı

Geçtiğimiz aylarda Gölbaşı Belediye Spor’dan ve daha sonrasında AK Parti’den istifa eden Lütfü Yılmaz İYİ Parti’ye katıldı. Yılmaz’a parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Gölbaşı’nın tanınan ismi iş insanı Lütfü Yılmaz İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve Lütfü Yılmaz İYİ Parti Genel Merkezi’nde Akşener ile bir araya geldi. 
Sohbet havasında geçen görüşme sonrasında Genel Başkan Meral Akşener İYİ Parti’ye katılan Lütfü Yılmaz’a parti rozetini takarak ‘Hayırlı Olsun’ temennisinde bulundu. Yılmaz’a “İYİ’ler kervanına Hoş geldin’ diyen Akşener, katılımlarından dolayı duyduğu memnunuiyeti de dile getirdi. 
Akşner Lütfü Yılmaz’ın eşi Gönül Yılmaz’a da parti rozetini takarak, ‘Aramıza hoş geldin’ dedi. 
Rozet takdiminin ardından Lütfü Yılmaz, Akşener’e Gölbaşı’nın Yumurta Kabuğu Oyma Sanatçısı Hamit Hayran’ın Cumhuriyet’in kuruluşunu temsil eden ve üzerinde 1923 adet kesme çalışmasının bulunduğu Ay Yıldızlı eserini,  Gölbaşı’nın bıçak ustası Mehmet Turan Tuncay’ın özel tasarım bıçağını ve Harun Arslanoğlu’nun İYİ Parti işlemeli Tablosunu hediye etti. 
Akşener’in ardından İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’a da ziyarette bulunuldu. Aydın, İYİ’lere olan güvenin gün geçtikçe arttığını  dile getirerek, Lütfü Yılmaz’a katılımlarından dolayı ‘Aramıza hoş geldin. Hayırlı, uğurlu olsun’ dedi. 
Lütfü Yılmaz, Teşkilat Başkanı Koray Aydın’a da özel tasarım bıçak ve üzerinde Atatürk işlemeli yumurta kabuğu eserini hediye etti. 
Katılım sonrası açıklama yapan Yılmaz, “Türkiye’mizde, Gölbaşı’mızda her şey İYİ olacak. Genel başkanım sayın Meral Akşener’e, teşkilat başkanımız sayın Koray Aydın’a, ,İl başkanımız sayın Yetkin Öztürk’e, İlçe başkanımız Sayın Mehmet Öztürk’e ve İYİ Parti ailesine sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederim.” dedi. 
İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk de  ‘Cesurlar ailesine bir isim daha eklendi. Her geçen gün daha da büyüyoruz. Her şey iyi olacak.” diyerek katılımlarından dolayı Yılmaz’a teşekkür ettiler.

editör

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157