Gölbaşı'nda Cumhur ittifakı rüzgarı

Cumhur İttifakı’nın MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek’e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Yıldırım, Şimşek’le AK Parti İlçe Teşkilatını, partisinin ve AK Parti'nin seçim bürolarını ziyaret etti.

Gölbaşı'nda Cumhur ittifakı rüzgarı
banner181
 Cumhur İttifakı’nın MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek’e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Yıldırım, Şimşek’le AK Parti İlçe Teşkilatını, partisinin ve AK Parti'nin seçim bürolarını ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yaşar Yıldırım, Gölbaşı’nda ki cumhur ittifakı uyumuna dikkat çekerek şöyle konuştu:

" Bu seçimlerde bizi birinci derece ilgilendiren beka meselesi. Beka olmadan belediye sizin olmuş hiçbir şey ifade etmez. Türkiye, Suriye olduktan sonra öyle benzer bir başımıza iş geldikten sonra bütün belediyeleri AK Parti'ye versek bütün belediyeleri MHP'ye vermişsiniz neye yarar” dedi.

Cumhur İttifakı’nın MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek’te 31 Mart akşamı kazanacakları büyük zaferden emin olduklarını belirterek, "Genel başkanlarımızın ifade ettiği bir cümle var. Cumhur İttifakı masa başında pazarlıklar sonucu kurulmuş bir ittifak değildir, milletin bekası etrafında oluşmuş bir ittifaktır. Dolayısıyla ittifakımızın gücüyle hem ilçemizde hem ülkemizde inşallah 31 Mart akşamı zaferimizi taçlandıracak." diye konuştu.

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’da ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gölbaşı’nda tüm vatandaşlara ulaşarak 31 Mart akşamı zaferle çıkacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157