Gölbaşı siyasetinde seviye yerlerde!

CHP'li Özgür Özel'in ardından Canan Kaftancıoğlu da darbe imasında bulunduğu iddiası Türkiye siyasetini de Gölbaşı siyasetini de gerdi.

Gölbaşı siyasetinde seviye yerlerde!
 CHP'li Özgür Özel'in ardından Canan Kaftancıoğlu da darbe imasında bulunduğu iddiası Türkiye siyasetini gerdi.

Muhalefet ve iktidar kanadından gelen açıklamalar, siyasette sert rüzgarların esmesine neden olurken gergin hava Gölbaşı siyasetine de yansıdı.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’ın CHP'li Özgür Özel ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef alan açıklamasının ardından, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren’den de oldukça sert bir açıklama geldi.

Selim Akceylan açıklamasında şu ifadelere yer vermişti;

Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini, Cumhurbaşkanlığını "rejim" diye niteleyen, seçilmiş hükümeti "başka bir yöntemle değiştirme" ifadelerini kullanan bu küstah güruhun gündemi hiçbir zaman Türkiye olmamıştır, istikametleri bu Milletin istikameti olmamıştır. Memleketin en zorlu zamanlarında dahi milli olamamış ve tüm tarihleri boyunca “demokrasiyi felç etme örgütü” olarak çalışmışlardır.

Akceylan’ın paylaşımın altına yazılan küfürlü yorumlara CHP’den sert tepki geldi.

Ak Partili Akceylan’ın açıklamasına aradan iki gün geçtikten sonra CHP İlçe Başkanı Engin Eren’den sert bir yanıt geldi. Eren açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Sayın selim akceylan'ın 30 Nisan saat 20.25'de şahıs Facebook sayfasından yayınlamış olduğu yazıyı:
(S ve A harfleri özellikle küçük harf olarak yazılmıştır)

O Şahsa Yanıt

1- Tam kendisine uygun olarak yani ''KÜSTAHCA'' bulduğumu
2- Güruh'un kendisi ve şahsın paylaşımına yorum yapanlar gibi olduğunu
**Güruh ne demek: Değersiz, aşağı görülen, küçümsenen topluluk, değersiz kimseler topluluğu, ayaktakımı (Kendisinin diliyle yanıt verilmiştir)
3- Gündeminin ''Adam kayırmak'' ve ''Saldırganlıktan ibaret olduğunu''
4- Millilikten bahseden kişinin ''Kim olduğunun'' herkesce bildiğini
belirtmek isterim.
Bu çirkin yazının devamı halinde, ben de Facebook şahıs sayfamdan gereken NETLİKTE ve SERT bir uslüpla şahsına YANIT vereceğimin bilinmesini isterim...


Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER