Gölbaşı'nda su kanalları temizleniyor

Gölbaşı'nda su kanalları temizleniyor

Gölbaşı'nda su kanalları temizleniyor

Gölbaşı Belediyesi ekipleri, doğa harikası Mogan ve Eymir’i besleyen kanallarda temizlik ve ilaçlama işlemi gerçekleştirdi. 

Çalışmalar kapsamında, kanallarda biriken atıklar ve çöpler temizlenirken, zararlı haşerelerin üremesini engellemek için ilaçlama işlemleri de titizlikle yürütüldü. Ekipler ilaçlama çalışmalarıyla özellikle yaz aylarında artan sinek ve haşere problemlerinin önüne geçiyor.

İlaçlama sırasında ekosisteme zarar vermeyen tamamen doğa dostu ilaçlar kullanılıyor.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'GÖLBAŞI GOLBASIBELEDİYESI COLBAŞI BELEDİYESI SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ' görseli olabilir

“Kanallarımız düzenli olarak temizleniyor ve ilaçlanıyor”

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru bizim için önceliklidir. Bu kapsamda, ilçemizdeki tüm kanalları düzenli olarak temizliyor ve ilaçlıyoruz. Amacımız, Gölbaşı’nı daha temiz ve sağlıklı bir yer haline getirmek" dedi.

Bir golf arabası, sokak ve çim görseli olabilir

Temizlik ve ilaçlama çalışması devam edecek

Belediye ekiplerinin yoğun bir şekilde sürdürdüğü temizlik ve ilaçlama çalışmaları, önümüzdeki günlerde de planlı olarak devam edecek. Vatandaşlardan bu süreçte belediye ekiplerine destek olmaları ve çevre temizliğine özen göstermeleri isteniyor.

Can Deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER