Gölbaşı'nda 23 Nisan şenliği

Gölbaşı Belediyesi ve Park Eymir TOKİ Üst Yönetimi iş birliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Park Eymir TOKİ Konutları 2. Etap Ticaret Merkezi önünde Çocuk Şenliği düzenlendi

Gölbaşı'nda 23 Nisan şenliği

Şenliğe Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ile beraber MHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayları İbrahim Çiftçi, Oğuz Yılmaz ve MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin de katıldı. 

23 Nisan’da Atatürk Sahil Parkı’nda hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen  “Çocuk Şenliği”nden sonra, “Çocuklar Gülsün 23 Nisan Sürsün” sloganıyla düzenlenen şenlik renkli görüntülere sahne oldu.

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Ramazan Bayramı sonrası Çocuk Şenliğimizi devam ettiriyoruz. Burada çocuklarımızın saf ve temiz neşesiyle, güzel bir atmosfer içerisindeyiz. Gülmek en çok minik yavrularımıza yakışıyor. Her zaman yanlarında olacağız.” şeklinde konuştu. 

 Şenlikte çocuklar, yüz boyama, survivor parkuru, süper kahramanlar, palyaçolar, bando takımı, sahne gösterileri/DJ, balon dağıtımı, büyük boy zıpzıp, top havuzu benzeri birçok etkinlik ile doyasıya eğlendi. Ayrıca alanda kurulan pamuk şeker standı ile minik yavruların şeker tadında bir gün geçirmeleri sağlandı.

“TBMM’nin 103. Yılı Kutlu Olsun”

Başkan Şimşek, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı minik yavrularımızla kutluyoruz. Aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 103. yılı da kutlu olsun.” dedi.  

Anne, baba ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği şenliğe katılan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, çocuklar ve aileleri ile tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi. Oyun alanlarında ve parkurlarda eğlenen çocukların mutluluğuna ortak olan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, çocuklara yönelik birçok etkinlik düzenlediklerini ve düzenlemeye devam edeceklerini belirterek şenliğe katılan ailelere teşekkür etti.

Gün boyu süren şenlikte çocuklar eğlencenin keyfini yaşarken aileleri de “Çocuklarımız bu etkinlikle mutlu oldu. Çok güzel bir şenlik oldu.” diyerek etkinliği düzenleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER