Gölbaşı Belediyesi’nden YKS’ye gireceklere sınav başvuru ücreti desteği

Gölbaşı Belediyesi’nden Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek Gölbaşılı gençlere müjde geldi.

Gölbaşı Belediyesi’nden YKS’ye gireceklere sınav başvuru ücreti desteği

Gölbaşı Belediyesi, bu yıl ilçede ikamet eden tüm gençlerin Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) sınav ücretlerini de karşılama kararı aldı.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, gençlerin yanında olmayı sürdürdüklerini vurgulayarak, gençleri geleceğe hazırlayacak her türlü projenin içinde olduklarını söyledi.

EĞİTİME TAM DESTEK

Başkan Ramazan Şimşek, “ 2023 yılında TYT-AYT-YDT sınavlarına girecek lise öğrencilerinin sınav ücretleri Belediyemiz tarafından karşılanacak. Gölbaşı Belediyesi olarak ilçemizde yaşayan kardeşlerimizin yanındayız, onları her zaman destekliyoruz. Eğitim hayatınızda sizlerin yanında olmaya, sosyal destek paketlerimizi eğitim alanında çeşitlendirip istifadenize sunmaya devam ediyoruz. Gölbaşı Belediyesi olarak eğitim hayatınızın her aşamasında öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Öğrenciler, ödemelerini yaptıktan sonra ÖSYM belgeleriyle beraber Merkez Belediye Binası, Fuat Sezgin Aile Yaşam Merkezi ve İncek Ek Hizmet Binası’na başvurabilirler. Ayrıntılı bilgi için;
Merkez Belediye Binası 485 55 28
Fuat Sezgin Aile Yaşam Merkezi 485 51 60
İncek Ek Hizmet Binası 485 55 36

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER