Gölbaşı Belediyesi'nden şoför esnafına yerli üretim çekici

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Burhan Karagöz'e kasasının ve çekici sistemi Gölbaşı'nda üretilen çekicinin ruhsatını teslim etti.

Gölbaşı Belediyesi'nden şoför esnafına yerli üretim çekici

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Burhan Karagöz’le Fen İşleri Müdürlüğü’nde buluştu. Başkan Şimşek, kasasının ve çekici sisteminin yerli üretim olarak Gölbaşı’nda yapıldığı, Gölbaşı’nda çalışan şoför esnaflarına katkı sağlamak amacıyla üretilen çekicinin ruhsat ve anahtarını Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Burhan Karagöz’e takdim etti.

Başkan Şimşek, “Gölbaşı’nda emek gösteren şoför esnafımızın yaşadığı sorunlarda kullanılması amacıyla, sisteminin de Gölbaşı’mızda üretildiği çekicimizi, oda başkanımıza teslim ettik. Oda Başkanımız Burhan Bey’le daha önce bu konuyu görüşmüştük. Gölbaşı Belediyesi olarak şoförlükle uğraşan esnafımıza, vatandaşlarımıza katkımız olsun şeklinde planlamıştık. Şoför esnafımıza hayırlı olsun diyorum. Gölbaşı Belediyesi olarak bütün esnaflarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz.” dedi. 

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER