BAŞKAN ŞİMŞEK’TEN İNCEK TAKSİ DURAĞI’NA ZİYARET

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Musa Şahin ve Kızılcaşar Mahallesi muhtarı Alper Yılmaz ile beraber İncek Taksi durağını ziyaret etti.

BAŞKAN ŞİMŞEK’TEN İNCEK TAKSİ DURAĞI’NA ZİYARET

Taksici esnafına, iç ve dış kamera konusunda destek vereceklerini belirten Başkan Şimşek, “Her zaman taksi esnafı kardeşlerimizin yanındayız. Güvenlik ve konfor açısından taksilerimizi iç ve dış kameralarla donatacağız.” açıklamasında bulundu.

                                     

Başkan Şimşek, “İzmir’de üzücü bir olay yaşandı maalesef. Taksici kardeşlerimizin, esnaf kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun. Biz her zaman can ve mal güvenliği için taksicilerimizin yanında olacağız.” dedi.

Duraktaki taksi telsiziyle taksicilere seslenen Başkan Şimşek, “Öncelikle hepinize kolaylıklar diliyorum. Hayırlı kazançlar diliyorum. Bir sorunuz varsa cevaplarız, sizin için buradayız. Güzel çalışmalarda bulunacağız. Muhtarımızla beraber sizin için buradayız. Biz büyük bir aileyiz.” şeklinde konuştu.

Sahadaki taksicilerden destek mesajları alan Başkan Şimşek, yama ve asfalt konusunda anlık talepleri alarak, “Bizim uhdemizde olmayan yerlerde dahi yapılan kazılardan ötürü oluşan olumsuzlukları gidermek ve sizlere yardımcı olmak için ekiplerimiz her zaman çalışmaya devam ediyor.” dedi

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER