Başkan Şimşek depremzede aileleri ziyaret etti

Başkan Şimşek depremzede aileleri ziyaret etti

Başkan Şimşek depremzede aileleri ziyaret etti

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, deprem bölgesinden Gölbaşı'na gelerek Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yurtlara yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti. Deprem felaketini yaşayan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ramazan Şimşek, çocuklara da oyuncak dağıtarak yüzünü güldürdü.

Gölbaşı Belediyesi, Türkiye’yi yasa boğan depremin hemen ardından büyük yıkımın yaşandığı bölgelere üs kurup bölgede yaraları sarmaya devam ederken, Gölbaşı’na getirilen depremzedeleri de yalnız bırakmıyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, beraberinde eşi Yeşim Şimşek ile birlikte Gölbaşı'ndaki Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yurtlara yerleştirilen depremzede aileleri ziyaret etti.

KYK Yurdu’nu ziyaret eden Başkan Ramazan Şimşek, ailelerle tek tek sohbet ederek ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Gölbaşı Gençlik ve Spor İl Müdürü Özden Cengiz Şimşek’in de hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Şimşek çocuklara da oyuncak dağıtarak depremzede vatandaşlarla buluştu. Ailelerle samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Şimşek, çocukları da çeşit hediyelerle sevindirdi.

MİLLETÇE EL ELE VERECEĞİZ

 Başkan Şimşek milletçe el ele vererek bu zoru günlerin atlatılacağını ifade ederken “Tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Tekrar hepinize geçmiş olsun. Rabbim zorunuzu kolay kılsın” diye konuştu.

YAKUP KARAGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER