Halk Ekmek'ten tatlı sürprizi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası geniş ürün skalasına bir yenisini daha ekledi. Başkentlilerin severek tükettiği ürünlere imza atan Halk Ekmek, Ramazan Bayramı’na özel fıstıklı ve cevizli baklava satışı yapacak.

Halk Ekmek'ten tatlı sürprizi

 Ankaralılara bayram öncesi tatlı sürprizi yapan Halk Ekmek, 13 Haziran ile 14 Haziran Arife günü iki çeşit baklavayı tepsisiyle birlikte satışa sunacak.

 

UYGUN FİYATA KALİTELİ BAKLAVA

          Halk Ekmek tarafından ilk kez üretilecek baklavanın tadından kalitesine kadar vatandaşları sevindirecek nitelikte olduğunu belirten Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ahmet Sarıduman, cevizli baklavanın kilosunu 45 TL’den, fıstıklı baklavanın kilosunu ise 60 TL’den satışa sunacaklarını açıkladı.

          Sarıduman, Başkentlilerin Halk Ekmek Baklavasını dilinden düşürmeyeceğine inandığını şu sözlerle anlattı:

“Halk Ekmek olarak hijyene son derece önem veriyoruz. Ankaralılara yıllardır sağlıklı ürünler sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz el değmeden hazırlanıyor. Başkentlilerin vazgeçemediği, bizi de son derece mutlu eden dillere destan olan ürünlerimiz var. Tereyağlı su böreğimiz, tereyağlı simidimiz, kurabiyemiz bunlardan sadece birkaçı. Şimdi de tüm bu ürünlere ilave olarak baklavayı da eklemek istedik. Bunu da bayrama denk getirdik. Baklavamızın çok beğenileceğine inanıyoruz.”

 

YÜZDE YÜZ TEREYAĞLI BAKLAVA

           Kaliteyi ve lezzeti Halk Ekmek güvencesiyle Ankaralılara sunmanın öncelikleri olduğunu ifade eden Sarıduman, baklavanın da diğer ürünler gibi birinci kalite malzemelerden hazırlandığına dikkat çekti. Halk Ekmek Baklavayı, katkı maddesi olmadan yüzde yüz tereyağı kullanarak hazırlandıklarını vurgulayan Sarıduman şu bilgileri verdi:

“Birinci sınıf fıstık ve ceviz kullanıyoruz. Piyasada merdiven altı sağlıksız üretimler yapılıyor. Ankaralılar bu tip ürünleri tüketmeyi kesinlikle hak etmiyor. Biz de Halk Ekmek Fabrikası olarak daha makul fiyatlarla daha sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı amaçlıyoruz”

 

BAKLAVALAR 8 SATIŞ NOKTASINDA SATIŞA SUNULACAK

         Baklava satışları sadece GİMAT Halk Ekmek Fabrika Satış Mağazası, Kocatepe Kültür Merkezi, Mithatpaşa, Atlantis, Dışkapı, Büyükşehir Belediyesi, ASKİ ve Gökkuşağı Satış Noktalarında yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 00:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157