YAYA ALT VE ÜST GEÇİT ASANSÖRLERİNDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaya alt ve üst geçit asansörlerinde bayram temizliğine başladı. Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri ortak alanlarda bulunan ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı asansörlerde 7/24 temizlik çalışması sürdürüyor.

YAYA ALT VE ÜST GEÇİT ASANSÖRLERİNDE BAYRAM TEMİZLİĞİ
 Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde birçok noktada olduğu gibi yaya alt ve üst geçit asansörlerinde de bayram temizliği başlattı.

   Yaya alt ve üst geçit asansörlerinin bakım ve onarım çalışmalarına 7/24 ara vermeden devam eden ve birçok alt ve üst geçitte aydınlatma çalışmaları gerçekleştiren Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri; temizlik, yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarına da hız vererek asansörleri Kurban Bayramı öncesi Başkentliler için hazırlıyor.

 

CAM KULELİ 90 ASANSÖR TEMİZLENECEK

   Camiler, havuzlar, yeşil alanlar, cadde ve bulvarlar başta olmak üzere kentte sürdürülen rutin temizlik çalışmalarına ek olarak Ankara'nın mücavir alan sınırlarında bulunan yaya alt ve üst geçitlerindeki cam kuleli 90 adet asansör de bayrama kadar temizlenecek.

   Toplum sağlığını önceleyerek hijyen çalışmalarına ağırlık veren Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri, kenti daha temiz yapmak için gece gündüz yoğun bir mesai harcıyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157