Schneider Solar Gölbaşı'nda açıldı

Güneş enerjisi çevirim sistemlerinde dünya lideri olan Schneider Electric, güneş enerji solar sistemi hizmetini Gölbaşı’nda vermeye başladı.

Schneider Solar Gölbaşı'nda açıldı

Güneş enerjisi çevirim sistemlerinde dünya lideri olan Schneider Electric, güneş enerji solar sistemi hizmetini Gölbaşı’nda vermeye başladı.

2015 yılından beri Türkiye'de hizmet vermeye başlayan Schneider Solar güneş enerji sistemi hizmetleri Ankara ivedikten sonra Gölbaşı İncek ve Gaziosmanpaşa şubelerinin ardından Bahçelievler mahallesi’nde 4.şubesini açtı.

Aydınlanmanın güneş enerjisi ile gerçekleşmesinden sonra şimdi büyük, küçük ev cihazları da güneş enerjisi ile çalışacak ve günlük yaşam ortamımızda temiz, doğal enerjili günler başladı. Gölbaşı’nda açılan Schneider Solar ile temiz enerji Gölbaşı’nda hayat bulmaya başladı.

Daha çok evlerde, villalarda ve bağ evlerinde kullanılan güneş enerjisi, Schneider Solar kalitesiyle Gölbaşılılar’la da buluştu.

Schneider Solar güneş enerji sistemi hizmetleri 3. Şubesini Bahçelievler Mahallesi 319. Sokakta hizmete açtı. Schneider Solar, alternatij enerji geliştirme ve üretim programlarında uzmanlaşmış kadrosu ile şebekeye bağlı ve depolar için villalar, bağımsız sistemlerde çalışan enerji tasarruf istasyonları kurulum hizmeti veriyor.

Dev fabrikalar su ve petrol kuyuları için de sistemleri bulunan  Schneider Solar, uzmanlar tarafından tüm projeleri de yerinde inceliyor. başlayan Schneider Solar güneş enerji sistemi hizmetleri PAKET ALIMLARDA 6 yıl garanti vererek müşterilerine kalite ve güven veriyor.

Açılışa özel fiyatlarıyla Gölbaşı Halkı ile buluşan Schneider Solar’ın iletişim bilgileri ise şöyle;

Bahçelievler Mahallesi 319.sk 3/1 Gölbaşı

Telefonlar:

0312 484 09 59 – 0 554 170 49 09 – 0 552 882 09 59

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 13:08

YAKUP KARAGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157