İlkokul sokak asfaltlanıyor

İlkokul sokak asfaltlanıyor

İlkokul sokak asfaltlanıyor
 ASKİ’nin kanal çalışmaları nedeniyle bozulan ve tepkilere neden olan İlkokul Sokak Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından asfaltlanıyor.

Gölbaşı Gaziosmanpaşa ve Karşıyaka mahallelerinde yaşanan kanalizasyon sorununun ortadan kaldırılması için ASKİ tarafından yapılan çalışmalar tamamlandı. Yapılan çalışmayla birlikte GOP ve Karşıyaka mahallesinde alt yapı nedeniyle, yağış sonrası yaşanan su baskınları ve kötü koku da ortadan kalktı.

GÜNDÜZ TALİMAT VERECEK

Kanal çalışmalarının sona ermesiyle birlikte, Gölbaşı’nın yakından tanıdığı bir bürokrat olan ve Fen İşleri Daire Başkanı olan Erol Gündüz’ün talimatıyla, asfaltlama çalışmaları da bir an önce başlamış oldu.  ASKİ tarafından uzun bir süreden beri devam eden alt yapı çalışmalarının ardından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Asfalt Şubesi tarafından asfaltlama çalışmalarına başladı.  

SÜRÜCÜLER RAHAT NEFES ALACAK

Uzun zamandan beridir vatandaşlara zor anlar yaşatan bozuk yolun asfaltlanmasıyla birlikte sürücüler ve mahalle sakinleri de rahat bir nefes almış olacak .

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER