HİLAL MASA VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDA KÖPRÜ OLUYOR

Gölbaşı Belediyesi’ne vatandaşların istek, görüş ve taleplerini iletebildiği Hilal Masa hizmet vermeye devam ediyor. Hilal Masa’ya son bir yılda gelen 5 bin 854 talebin hepsine geri dönüş sağlanırken 5 bin 851’i olumlu sonuçlandı.

HİLAL MASA VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDA KÖPRÜ OLUYOR

Gölbaşı Belediyesi, çağdaş belediyecilik anlayışıyla daha iyi hizmet verebilmek ve vatandaşın belediye ile iletişimlerini kuvvetlendirmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Hilal Masa belediye ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görüyor.

Hilal Masa, vatandaşlardan gelen istek, görüş ve talepleri gerekli müdürlüklere iletiyor.

Sorunların çözümü ve aksaklıkların giderilmesi noktasında, 7 gün 24 saat ulaşılan Hilal Masa, çözüm merkezi olarak vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.

Son bir yılda Hilal Masa’ya telefon, mail ve kurumsal Whatsapp hattından toplam 5 bin 854 istek, görüş ve talep gelirken bunların tamamına geri dönüş sağlandı. Başvurulardan 5 bin 851’i olumlu sonuçlandı.

Vatandaşlar (312) 485 50 50 numaralı hattan ve (501) 485 50 50 numaralı Whatsapp ihbar hattından Hilal Masa’ya ulaşabiliyor.

Başkentte başka kent vizyonumuzla çalışmaya devam ediyoruz”

Vatandaşlara hoşgörülü, nezaketli ve daima saygı çerçevesinde hizmet vermeye gayret ettiklerini belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Hilal Masa uygulamamızla vatandaşlar rahatlıkla bizlere ulaşıp, istek ve taleplerini iletebiliyor. Bizler de belediye ile vatandaş arasında köprü vazifesi kurarak, onların taleplerini ilgili birimlerle paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızdan talep, öneri ve şikâyetleri hem telefonda hem de sahada alıyoruz. Başkentte başka kent vizyonumuzla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER