Fatih Duruay'dan yeni yıl mesajı

Gölbaşı Belediyesi eski Başkanı Fatih Duruay, 2022'ye saatler kala yeni yıl mesajı yayımladı.

Fatih Duruay'dan yeni yıl mesajı

Duruay mesajında, müjdelerin ve hüzünlerin birlikte yaşadığı bir yılın geride bırakıldığını belirtti.

Bu yılın bir taraftan acı kayıpların yaşandığı yıl olurken, öte taraftan ülke olarak verilen çok boyutlu mücadelelerin ve yeni başarılara milletçe şahitlik edilen bir yıl olduğuna işaret eden Duruay "2021'de en önemli gündemlerimiz arasında önceki yılda olduğu gibi yine koronavirüs salgını yer aldı. Aşının bulunmasıyla salgınla mücadele tedbirlerinde bir esneklik olmuşsa da yeni varyantların ortaya çıkmasıyla maske, mesafe, temizlik tedbirlerine uymaya devam etmenin önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Salgının meydana getirdiği küresel krizlere rağmen Türkiye olarak hızla toparlanma ve hedeflerimize ilerleme noktasında kararlı bir tutum sergiledik." ifadesini kullandı.

Yeni yılın heyecanla, umutla, hedeflere bağlılıkla yeni bir başlangıca vesile olacağına inandığını vurgulayan Duruay, mesajında şunları kaydetti:

"Bu bakımdan 2022’yi ülkemizi büyük hedeflerine bir adım daha yaklaştıracak çalışmaları artan gayretle sürdürmeye devam edeceğimiz bir yıl olarak değerlendiriyoruz. 2022 yılında ülkemizin ortaya koyduğu vizyonla sağlıkta, sosyal politikalarda, adalette, ekonomide, çevre ve şehircilikte, enerjide, terörle mücadelede, dış politikada, kültür ve sanatta kısacası her alanda başarıya ulaşması için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz. 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, umutların çoğaldığı, huzurun ve bereketin daim olduğu, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl diliyorum."

MURAT SALTAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157