Duruay: “Büyük Türkiye düşü kuranlar kazanacaktır”

Duruay: “Büyük Türkiye düşü kuranlar kazanacaktır”

Duruay: “Büyük Türkiye düşü kuranlar kazanacaktır”
banner181
 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  AK Parti’nin kuruluşunun 17. Yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay yazılı mesajında şu ifadelere yer verdi “14 Ağustos 2001 tarihinde  AK Parti’nin kurulmasıyla türk siyasetinde yeni bir devrin kapıları aralanınmıştır. AK Parti başta millet iradesine saygı düşüncesi olmak üzere, siyasi ahlak, demokrasi ve siyasi erdem anlayışlarını Türk siyasetine adeta nakşetmiştir.AK Parti kuruluşu ile birlikte, sadece Türk siyasetinde değil dünya siyasetinde söz sahibi, gönül coğorafyamızın her köşesinde, mağdur ve mazlumların sesi olma gayesini düstur edinmiştir” dedi.

Yazılı mesajında ABD’nin Türkiye yönelik yaptırımlarına ve  ekonomik saldırılara da değinen Duruay  “Türk milletinin gücünü bütün dünyaya duyuran bir anlayışın da temsili olan ak sevda, kurulduğu ilk günden bu yana milletimizin teveccühüne masar olmuş, girdiği bütün seçimleri milletin desteği ile kazanmıştır.

AK Parti hükümetleri  izlediği tarihsel sorumluluk ve milli şuurla  ülkemizi bölgesinde ve dünyada daha güçlü konuma getirmiştir.AK Parti yine kuruluğu ilk günkü ruhla, milli şuur ve tarihsel sorumlulukla  ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir.”2023 lider ülke Türkiye”  projesini akamete uğramak istiyen tüm küresel hesapları bozacaktır. Nasıl ki Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 17-25 aralık siyasi operasyonunu , 15 Temmuz askeri darbe girişimini  ve türlü oyunları nasıl boşa çıkardıysa, bugün  ülkemize yönelik yapılan ekonomik saldırıyı da boşa çıkaracaktır. Büyük Türkiye düşü kuran AK kadrolar bu badireyi de atlatacak, yılmayacak, yorulmayacak ve kazanacaktır. Türk milletinin bekası için nice 17 yıllar var olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157