DEVA Partisi İlçe Başkanı Yılmaz, basınla bir araya geldi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz ve Yönetimi, basınla kahvaltıda bir araya geldi.

DEVA Partisi İlçe Başkanı Yılmaz, basınla bir araya geldi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz ve Yönetimi, basınla kahvaltıda bir araya geldi.

 Basınla kahvaltı da bir araya gelen DEVA Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz, teşkilatlanma sürecine ilişkin açıklama yaptı.

Başkan İbrahim Yılmaz, DEVA Partisi Gölbaşı İlçe Kongresinin 21 Nisanda yapılacağını belirterek, kongre sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, yeni bir yolda yürüdükleri ve başarılı olmak istediklerini ifade ederek şunları ifade etti:

“DEVA Partisi kurulalı yaklaşık bir yıl oldu.  Genel Başkan Ali Babacan ve 90 kişilik Kurucular Kurulu ile beraber Türk siyasetini yeni bir hareket başladı.  Hemen ardından hızlı bir şekilde Türkiye’deki bütün il başkanlarının ataması yapıldı. 900 ilçeden 600 civarında İlçe başkanın ataması yapıldı.”

İlçe başkanlığı atama sürecine ilişkinde açıklamada bulunan yılmaz “ Altı ay önce Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanlığı görevini aldım. Daha sonra teşkilatımızı oluşturduk ve kısa bir sürede hep birlikte saha çalışmalarımıza başladık.  İlk saha çalışmalarımızı mahallelerimize yaptığımız ziyaretlerde muhtarlarımız ve mahalle sakinleri ile bir araya geldik. Saha çalışmalarımız esnaf ziyaretleri ve vatandaşlarla istişarelerle devam etti” dedi.

DEVA Partisinin Türkiye Geneli Kongre sürecinin başladığına da dikkat çeken Yılmaz “ Ankara’da da kongrelerimiz başladı. Gecen hafta Mamak kongremizi vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile gerçekleştirdik. Bu haftada Çankaya ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz.  Hemen ardından Gölbaşı birinci olağan kongremizi yapmayı düşünüyoruz. Hatta tarih verecek olursak,21 Nisan’da Genel Başkanımızın katılımı ile Pandemi kurallarının üst seviyede tutarak birinci olağan kongremizi gerçekleştireceğiz inşallah. Tüm hemşerilerimizde kongremize davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz, DEVA Partisinin yeni kurulan bir parti olmasına rağmen hızla büyüdüğünü söyleyerek, “ Bizim logomuz su damlası ve bu su damlası her gecen gün büyüyor. Vatandaşlarımızın ilgisi artıyor” dedi.

Yılmaz, son olarak, Deva Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığının üye kayıt çalışmaların son hızla devam ettiğini söyledi

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 13:34

YAKUP KARAGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157