Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun tadilat işleri başladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun yenilenme çalışmalarının başladığının müjdesini verdi.

Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun tadilat işleri başladı

Spora ve sporcuya verdiği önemle adından söz ettiren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nun içerisinin komple yenilenerek; zeminin müsabakalara uygun hale getirildiğinin müjdesini verdi. Spor salonunun gerçekleştirilen yenilikler sonrası Gölbaşılıların hizmetine açılacağının müjdesini veren Başkan Ramazan Şimşek “1330 metre² parke ve yaklaşık 2300 metre² çatı kaplamasının yenilenmesi, tribün koltuklarının tamamının değiştirilmesi içerideki taban ve duvarların komple yenileterek modernize edilmesi sağlanacak. Ayrıca dışarıda sentetik çim saha halısının komple Spor Genel Müdürlüğü standartlarına uygun olarak yenileneceğinin müjdesini vermek isterim” açıklamasında bulundu.

Gençlerimiz spor ile buluşsun

Gölbaşı’nın doğal güzelliğinin yanı sıra sporun merkezi olma yolunda da büyük adımlar attığını da aktaran Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Yıllardır dile getirmiş olduğumuz uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabileceğimiz 2 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip bilardo tesisimizin de çalışmalarına başladık. Dünyanın ilk ve tek bilardo turnuva tesisi Gölbaşı’nda kurulacak” dedi.

editör

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157