Başkan Şimşek'ten kandil mesajı!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, başlayan Üç Aylar ve bu gece kutlanacak Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Başkan Şimşek'ten kandil mesajı!

 Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, mübarek üç ayların başlangıcı Receb’in insanlığı Ramazana hazırlayan bir mevsimin ilk adımı olduğunu ifade ederek “Manevi zenginliğin doruğa ulaştığı günlerdeyiz” dedi. Üç ayların en bereketli günler olduğuna dikkat çeken Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, yayınladığı mesajda şunları söyledi: “MANEVİ ZENGİNLİK DORUKTA”

“Bir mübarek üç ayların daha başlangıcındayız. İçinde bulunduğumuz Recep ayı insanlığı Ramazana hazırlayan bir mevsimin ilk adımıdır. Bugünlerimiz manevi zenginliğin doruğa ulaştığı günlerdir. Bir şeyi istemek ve bunun için çaba harcamak anlamına gelen Regaib kandili de, kandiller geçidinin birincisidir. Tövbe ayı olan mübarek üç ayların ilki Receb, bizleri Ramazana hazırlayan bir mevsimin da ilk adımıdır.  “DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA ZAMANI” Unutulmamalıdır ki; Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde barındıran bugünler dayanışma ve yardımlaşma duygularının doruklara ulaştığı günlerdir. Zamanın en feyizli ve en bereketli günleri olan bugünlere ulaştığımız için Yüce Allah’a şükürler olsun.Regaip Kandili, Yüce Allah’ın biz kullarına birçok lütuf ve ihsanlarda bulunduğu bir mağfiret ve rahmet gecesidir.Bu rahmet ve mağfiret günlerinde kıymetli Gölbaşılı hemşerilerimiz başta olmak üzere, büyük Türk milletinin ve tüm İslam âleminin üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER