Başkan Şimşek'ten 55 kuruluş yıldönümü mesajı

Başkan Şimşek'ten 55 kuruluş yıldönümü mesajı

Başkan Şimşek'ten 55 kuruluş yıldönümü mesajı
 Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Belediyesi’nin 55. kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

55 yıl önce Gölbaşı’nın belediye ilan edilmesiyle birlikte, her alanda çok büyük gelişim sergilediğini söyleyen Başkan Şimşek “Gölbaşı Belediyesi’nin 55. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.” dedi. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek mesajında coğrafi özellikleri ve turizme katkıları ile her zaman önemli bir yere sahip olan Gölbaşı’nın sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak, ilçenin tanıtımı, turizm potansiyelinin daha etkin değerlendirilmesinin temel hedefleri olduğunu söyledi.

Gölbaşılı olmanın bir ayrıcalık olduğunu vurgulayan Başkan Şimşek, "Doğduğum, büyüdüğüm bu kente bugün hizmet etmeyi nasip eden rabbime şükrediyor ve siz değerli Gölbaşı halkına hizmet etmekten gurur duyuyorum. Gönül isterdi ki 55. yılımızı coşkuyla, hep bir arada kutlayabilelim. Ancak içinde bulunduğumuz süreç nedeniyle bu kutlamaları hep birlikte başka bir bahara erteliyoruz. Bugüne kadar Gölbaşı'na hizmet eden, gelişmesi için bir çivi çakan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Devletine, milletine, vatanına bağlılığıyla bilinen Gölbaşı her dönem tarihi misyonunu başarıyla tamamlamış, 15 Temmuz'da olduğu gibi her sıkıntıyı birlik ve beraberlik içerisinde göğüslemiştir. Yine bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, salgınla mücadelemizi de aynı şuurla sürdürmemizi temenni ediyorum." dedi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sürdürülen uygulamalarla alakalı çağrısını yineleyen Başkan Şimşek," Sağlıklı, huzurlu, mutlu nice 55 yıllara Gölbaşım" diyerek mesajını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER