Başkan Şimşek'ten 3 bin 500 öğretmene karanfil!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret ederek, öğretmenlere karanfil dağıttı.

Başkan Şimşek'ten 3 bin 500 öğretmene karanfil!

 Gölbaşı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda ülke gençliğini aydınlık yarınlara hazırlayan öğretmenleri unutmadı. İlçedeki kamu ve özel olmak üzere 107 okulda görev yapan 3 bin 500 öğretmen tek tek ziyaret edilerek, üzerinde Başkan Şimşek’in 'Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun' yazılı notu olan karanfiller takdim edildi.

 

BAŞKAN ŞİMŞEK’TEN ÖĞRETMENLERE KARANFİL

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de  eşi Yeşim Şimşek ile birlikte, ilçedeki bazı  okulları ziyaret ederek, öğretmenlere karanfil takdim etti.  Öğretmenler de Başkan Şimşek’e karanfil hediyeleri için teşekkür etti.

 

“ÖĞRETMENLER FEDAKARDIR”

 

Mustafa Kemal Atatürk’ün, 'Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır' sözünü kendilerine rehber edindiklerini de vurgulayan Başkan Şimşek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin ve milletin bağımsızlığını sonsuza kadar savunacak ve yaşatacak genç nesiller yetiştirmek için her türlü fedakârlıkta bulunandır, öğretmen. Bu vesile ile başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik eder, görevini yerine getirirken şehit düşerek ahirete intikal eden öğretmenlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.”  şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER