BAŞKAN ŞİMŞEK ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen akşam yemeğinde Gölbaşı ilçe okullarında görevli öğretmenler ile bir araya geldi.

BAŞKAN ŞİMŞEK ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen akşam yemeğinde Gölbaşı ilçe okullarında görevli öğretmenler ile bir araya geldi.

Programa; Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Yılmaz da katıldı.

Keyifli ve renkli anlara sahne olan yemekte SAK Odeon Orkestrası sahne aldı. Orkestranın eğlenceli şarkıları eşliğinde keyifli bir gün geçiren öğretmenler, Öğretmenler Günü’nü doyasıya kutladı.

Başkan Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek’in de dans ettiği özel günde konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Çok değerli öğretmenlerimin çizdiği yolda hareket ediyoruz. Bugün de siz değerli öğretmenlerim sayesinde Gölbaşı’nda belediye başkanlığı yapıyorum. Bizlerin hem annesi hem babası hem arkadaşı hem de kardeşi oluyorsunuz. Bizlerde emeği geçen siz değerli öğretmenlerime teşekkür ediyorum. İyi ki buradasınız, iyi ki bizimlesiniz. 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü canı gönülden kutluyorum.” dedi.

Yakup Karagöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157