BAŞKAN ŞİMŞEK KÜLTÜR MERKEZİNDEKİ İFTAR SOFRALARIYLA GÖLBAŞILILARLA BİR ARADA

Gölbaşı Belediyesi, birlik ve beraberliğin simgesi olan Ramazan ayında, “Sofralarımızı Paylaşalım, İftar Sofralarında Buluşalım” diyerek bu sene de iftar programları düzenliyor.

BAŞKAN ŞİMŞEK KÜLTÜR MERKEZİNDEKİ İFTAR SOFRALARIYLA GÖLBAŞILILARLA BİR ARADA

Ramazan ayı boyunca Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, Yunus Emre Kültür Merkezi ve Prof. Dr. Fuat Sezgin Aile Yaşam Merkezi’nde verilen iftar programlarında günlük 3000 vatandaş ağırlanıyor. 

Sofralarımız Bir Gönüllerimiz Beraber

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ramazan ayında düzenlenen iftar programlarında vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, “Doğal afetleri yaşadığımız, kayıplarımızın olduğu, yaralı vatandaşlarımızın yaralarını beraberce sarmak için çalıştığımız bu dönemde iftar soflarında vatandaşlarımızla beraber oluyoruz. Bu mübarek dayanışma ayında vatandaşlarımız ile soframızı paylaşarak Ramazan’ın manevi huzurunu birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayında geleneklerimizin yaşatılması için kültür merkezlerimize iftar sofraları kuruyoruz. Her gün iftar saatinde 3000 vatandaşımızı kültür merkezlerimizde misafir ediyoruz.” dedi.

Amacımız Farklılıklarımızı Zenginlik Görerek Aynı Masada Buluşmak

Ramazan ayının bereketini vurgulayan Başkan Şimşek, “Gölbaşı’mızda iftar sofralarımızda vatandaşlarımızla bir arada olarak Ramazan’ın manevi huzurunu yaşıyoruz. Amacımız görüşü her ne olursa olsun, ayrım yapmadan her vatandaşımızla aynı masada oturup beraber iftar açmak, önerilerini dinlemek, sohbet etmek, istişarelerde bulunmak. Bu amaçla her sene olduğu gibi bu sene de kültür merkezlerimizde vatandaşlarımızla iç içeyiz.” şeklinde konuştu.

1-054.jpg2-056.jpg5-015.jpg

3-046.jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER