AK PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI’NIN DÜZENLEDİĞİ YEMEKTE BİRLİK, BERABERLİK MESAJI

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok ve Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, AK Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yemeğe katıldı.

AK PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI’NIN DÜZENLEDİĞİ YEMEKTE BİRLİK, BERABERLİK MESAJI

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı ‘Teşkilat Buluşması’ yemeği düzenledi. Yemeğe AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, genel başkan yardımcıları, AK Parti il ve İlçe başkanları teşkilat üyeleri, MHP İl ve ilçe başkanları teşkilat üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerin önemine dikkat çekildi.

“Çalışacağız ve bu seçimden de zaferle çıkacağız”

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara’nın dört bir yanında Turgut Altınok için oy isteyeceklerini belirterek “31 Mart'a kadar gece demeden gündüz demeden çalışacağız. Turgut başkanımızı Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı, Ramazan Şimşek başkanımızı yeniden Gölbaşı Belediye Başkanı yapacağız. Çalışacağız ve bu seçimden de zaferle çıkacağız.” dedi.

“Cumhur İttifakı’nın gücüyle Gölbaşı’mıza birçok proje kazandırdık”

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de yaptığı konuşmada “2019 yılında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge liderimiz Devlet Bahçeli'nin takdiriyle belediye başkan adayı olarak görevlendirdik. Sizlerin de destekleriyle başkan seçildik. 5 yılda Cumhur İttifakı’nın gücüyle Gölbaşı’mıza birçok proje kazandırdık. Allah nasip etti tekrardan Cumhur İttifakı’nın adayı olarak görevlendirildik. Büyükşehir 25 ilçede olduğu gibi Gölbaşı’na da yatırım yapmadı. Ama biz elimizden geleni yaptık. Çalışacağız, yorulmayacağız, Gölbaşı’mızı tekrar kazanacağız.” dedi.

Başkan Şimşek, Keçiören'i çöplük dağlarından kurtaran Turgut Altınok’u Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı yapmak için gece gündüz çalışacaklarının altını çizdi.

“Geleceğe güzel bir başkent bırakmak hepimizin görevi”

Ankara’nın 5 yılının boşa gittiğini belirten Turgut Altınok ise “31 Mart Ankara’nın makûs talihini bitirme tarihidir. Ankara'nın 5 yılı boşa gitti. Bunu bitireceğiz.  Ankara’nın köylerini Avrupa'daki köyler gibi yapacağız. Ankara'yı tarımın merkezi yapacağız. Tarımda kendi kendine yeten bir Ankara, hatta ihracat yapan bir başkent olacak. Ankara’mızın her köşesini eserlerle hizmetlerle donatacağız. Ankara alamadığı hizmetleri 5 yılda alacaktır inşallah. Büyükşehrin Gölbaşı’na yaptığı hiç hizmet yok. Gölbaşı’nın iki yakasını değerli başkanımız Ramazan Şimşek bir araya getirdi.  300 milyarlık bütçe yaptı, 3 milyarlık yatırımı yoktur. Büyükşehri kazandığımızda Gölbaşı Belediyesi ile birlikte çalışacağız.” dedi.

Altınok “Aday sadece Turgut Altınok değil. Geleceğe güzel bir başkent bırakmak hepimizin görevi.” İfadelerini kullandı.

Herkesin başkanı olacağını, kimseyi ayırmayacağına vurgu yapan Turgut Altınok, sosyal medya hesabından kendisini destekleyeceğini açıklayan Gölbaşı Belediyesi eski Başkanı Erdal Eren’e de teşekkür etti. 

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan da azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini, kapı kapı gezerek oy isteyeceklerini ve Turgut Altınok ve Ramazan Şimşek’i başkan yapacaklarını ifade etti.

Program toplu şekilde hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Ahmet Sultan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER