25 Eylül 2020 Cuma

Hülya'ya Sharapova diyeti - Foto Galeri

Hülya Avşar'ın tenis turnuvasında çektirip basına servis ettiği fotoğraflar photoshop'un çok abartıldığını gösterdi.

17 Nisan 2012 Salı 10:18
Hülya'ya Sharapova diyeti - Foto Galeri

Hülya Avşar'ın tenis turnuvasında çektirip basına servis ettiği fotoğrafı görenler, photoshop'un bir hayli abartıldığını belirterek "Bu fizik Maria Sharapova'da bile yok" demekten kendilerini alamadı. Hülya Avşar'ın TED Spor Kulübü'nde önceki gün başlayan 'Papia-Hülya Cup' isimli turnuvasından fotoğraflar basına servis edildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

3 HAFTA ÖNCE KİLOLUYDU

3 hafta önce hazırlık maçında kilolu görüntüsüyle dikkat çeken Avşar'ın, fotoğraflarda photoshop uygulamasıyla incecik hale getirilmesi şaşkınlık yarattı. Fotoğrafları görenler photoshop'un çok abartıldığına dikkat çekerek "42 beden Hülya 38 bedene düşürülmüş. Bu fizik, muhteşem güzelliğiyle tanınan dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova'da bile yok" demekten kendilerini alamadı.

MÜTHİŞ BULUŞ. İNGİLİZCE KONUŞMAYAN KALMAYACAK. NASIL MI? TIKLAYIN!

NE YAPSAM BACAKLARIM ÇEKİLECEK

Avşar yaklaşık 3 hafta önce geleneksel turnuva için hazırlık maçı yapmış, gazetecilerin sürekli bacaklarını çekmesini protesto ederek bacaklarına 'çekenin...' yazdırmıştı. Bununla ilgili olarak da "Tenis oynarken etek giymek istiyorum ama güneşli havalarda bacaklarımda selülit varmış gibi görünüyor. Oysa ki selülitim yok. Ne yapsam bacaklarım çekilecek. Bari bacaklarıma ilan alayım da bir işe yarasınlar" demişti.

50 BAŞARILI ÇOCUĞA BURS

TED Spor Kulübü'nün Hülya Avşar'ın adına düzenlediği tenis turnuvasının 10'uncusu, 18 Nisan Pazartesi günü başlıyor. 10. Hülya Cup Tenis Turnuvası, 1 Mayıs'a kadar devam edecek. Turnuva kapsamında sponsorlar ve katılımcıların desteğiyle oluşturulan burs fonuyla da maddi durumu yetersiz olan 50 başarılı çocuğa burs verilecek.

TENİS OKULU AÇACAĞIM

Hülya Avşar, organizasyonla ilgili şunları söyledi: "Hülya Cup'ın 10'uncu yılını kutluyor olmak, bana büyük mutluluk ve onur veriyor. Spor aşkımı etrafımdakilere de saçarak, tenisin zevkini çıkarıyorum. Her yıl biraz daha fazla çocuğa sporcu ruhunu aşılıyoruz. İstanbul-Kartal'da yaptırdığım Celal Avşar İlköğretim Okulu'ndan sonra bir de tenis okulu açmayı hedefliyorum.''

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ARŞİV