İncek Kültür Merkezi açıldı

Gölbaşı Belediyesi’nin “Her Mahalleye Kültür Merkezi” projesi kapsamında İncek’e inşaa ettiği “İncek Kültür Merkezi” iftar programıyla hizmete açıldı.

İncek Kültür Merkezi açıldı

 İncek Kültür Merkezi’nin açılışına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın yanı sıra Eski Meclis Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, mahalle muhtarları ve pek çok sayıda vatandaş katıldı.

İncek Kültür Merkezi’nin açılış programında konuşan Cemil Çiçek İncek Kültür Merkezi’nin hayırlı olması temennisinde bulunarak vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Konuşmasında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çiçek, ‘Mümin’in feraseti keramete denktir’ derler.Bizim insanlarımızın belki hepsi üniversite mezunu değildir, yüksek lisans yapmamıştır. Ancak islamı benimsemek gibi feraseti vardır vallahi keramete denktir. Onun için ben bu milletin ferasetine güveniyoruz. Seçimlerde bu tavrını göstereceğine inanıyorum. Bu ülkenin hizmet siyasetine ihtiyacı var, kavgaya gürültüye değil.Sen ben kavgası bu topluma geçmişte bir şey kazandırmadı şimdi de kazandırmaz” şeklinde ifadelerde bulundu.

“İNCEK’E RAMAZAN BAYRAMI HEDİYESİ”

Kültür Merkezi’nin açılışında konuşan Başkan Duruay, “İncek Mahallesi sakinlerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tasarlanan birçok özelliği de içerisinde barındırıyor.

6500 m2 alan üzerine kurulu olan İncek Kültür Merkezimiz 490 m2’lik merkez, 38 araçlık otopark, 20x40 m semt sahası, fitness grubu, çocuk oyun alanı ve oturma gruplarını kapsıyor. İncek Kültür Merkezi’nin içerisinde ise Çok Amaçlı Salon, Mutfak, Muhtarlık, Kurs Alanları ve Ofis bulunuyor. Ramazan ayına yaklaşırken açılışını yaptığımız İncek Kültür Merkezimizi, İncek Mahallesine Ramazan  Bayramı hediyesi olarak takdim etmek istiyorum. Kültür merkezimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

EMSALLERİ 0.30’DAN, 0.90’A ÇIKARDIK

 Gölbaşı’nın marka mahallesi olarak olan İncek’e yapılan hizmetlerin sadece Kültür Merkezi ile sınırlı olmadığını ifade eden Duruay, “İncek mahallemize yaptığımız en önemli hizmetlerden birisi de emsallerin 0.30’dan 0.90’a çıkarılmasıdır.Ayrıca halı sahımız ve çocuk parkını da açtık.Bütün bunları seçimden önce İncek’e söz vermiştik sözümü yerine getirmenin ve bu güzel hizmetlerle sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyoruz” dedi

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157