12 Ağustos 2020 Çarşamba

Eymirliler yeni pazarlarından memnun!

Eymir mahallesi Köyceğiz Gölü üzerinde kurulan Semt Pazarı, hem vatandaşlardan hem de pazar esnafı tarafından beğeni topladı. Eymir Mahallesi'nde vatandaşların pazar ihtiyacını gidermek amacıyla kurulan Semt Pazarı hizmete açıldı.

25 Kasım 2019 Pazartesi 12:43
Eymirliler yeni pazarlarından memnun!
 Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçen Gölbaşı Belediyesi’nin kurulmasına karar verdiği Eymir Mahallesi Semt Pazarı’nda, pazarcı esnafı tezgahlarını açtı.Binlerce vatandaşın ve pazarcı esnafının faydalandığı  Eymir Mahallesi Semt Pazarı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

 

VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN

 

Vatandaşlar kurulan semt pazarında gönül rahatlığıyla alışverişlerini yaparlarken kurulan semt pazarı nedeniyle Gölbaşı Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Yeni kurulan semt pazarında işlerinin ve ilginin yoğun olduğunu söyleyen pazar esnafları ise durumdan memnun olduklarını söyledi.

 

“GÖLBAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN”

 

Eymir mahallesinde vatandaşların uzun süredir bir Semt pazarı talebi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için ön planda. Semt pazarıyla ilgili o bölgede yaşayan vatandaşlarımızın bir istekleri vardı. Biz de halkımızdan gelen bu talebi yerine getirdik. Eymir Mahallesi semt pazarımız her hafta Pazar günleri Köyceğiz gölü caddesinde kurulmaya devam edecektir. Gölbaşımıza hayırlı olsun.” dedi.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ARŞİV