Duruay Balalılarla iftar sofrasında buluştu

Duruay Balalılarla iftar sofrasında buluştu

Duruay Balalılarla iftar sofrasında buluştu
 Gölbaşı Belediyesi ve Balâlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Gölbaşı’nda düzenlediği iftar programında, Balâlılar iftar sofrasında buluştu.

Gölbaşı Pembe Köşk’te düzenlenen iftar programına, Ankara Milletvekili ve 27. Dönem vekil adayı Yalçın Akdoğan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balâlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihat Yıldırım, siyasi parti temsilcileri ve pek çok Balâlı katıldı.

İftar programında Ramazan ayının birlik beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunu ifade eden Yalçın Akdoğan,Balalıları bir arada görmekten dolayı memnuniyetini ifade etti. Akdoğan, konuşmasında geçtiğimiz günlerde Bala’da yaşanan sel felaketi dolayısı ile hayatını kaybeden Naciye Ağbal’ı unutmadı ve tüm Balalılara baş sağlığı diledi.

DURUAY’DAN BİRLİK MESAJI

İftar programında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise “Balâlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne teşekkür ederek “bizleri bu  mübarek ramazan akşamında, bereketin yağdığı iftar sofrasında bir araya gelmemize vesile olan Balalılar Derneği’ne teşekkür ederim.Ayrıca  iftar programına teşrif eden Sayın Bakanımız Yalçın Akdoğan’a, Bala Belediye Başkanımız Arif Kaplan’a ve tüm Balalıhemşehrilerime teşekkür ediyorum.Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Balâlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihat Yıldırım ise iftar programına katkı sağlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ateşekkür ederek “Sayın Başkanım Balalılar bu anlamlı desteği unutmayacak” ifadelerini kullandı.

İlahiler ve semazen eşliğinde devam eden iftar programı dualarla sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157